Zayn Malik i Gigi Hadid witają na świecie nowonarodzoną córeczkę

Reklama

pt., 09/25/2020 - 22:53 -- MagdalenaL

Ogłaszając narodziny na Twitterze, 27-letni Zayn udostępnił czarno-białe zdjęcie malutkiej rączki córeczki ściskającej jego palec, podpisując je słowami “ Miłość, którą czuje do tej małej istoty wykracza poza moje wszelkie wyobrażenia”.

 

25-letnia modelka potwierdziła już w kwietniu, że spodziewa się dziecka podczas występu w programie Tonight Show, w którym prowadzącym był Jimmy Fallon. Kobieta podziękowała wszystkim za wsparcie i wyraziła wdzięczność za ogrom miłych słów i życzeń.

Para spotyka się (z przerwami) już od końca 2015 roku.

Mężczyzna jest trzecim z kolei członkiem zespołu, który został ojcem. Louis Tomlinson powitał syna Freddiego już w styczniu 2016 roku, podczas gdy Liam Payne ma trzyletniego syna Bear’a z piosenkarką Cheryl.

Radosna wiadomość o przyjściu na świat dziewczynki była poprzedzona krótkim fragmentem nowej piosenki Malika o tytule Better, który opublikował na Twitterze oraz Instagramie informując, że premiera odbędzie się w piątek 25 września. Jest to również zapowiedź nowego albumu Z3.

Wcześniej w tym tygodniu ojciec Hadid, Mohamed, napisał na Instagramie, że jest bardzo podekscytowany, ale cierpliwie czeka na narodziny wnuczki.  

Autor: 
Tłum. Wiktoria Gwizdała
Polub Plportal.pl:

Reklama