Demi Lovato i Max Ehrich rozstają się dwa miesiące po zaręczynach

Reklama

sob., 09/26/2020 - 13:33 -- MagdalenaL

Nie będą mieli czasu, aby dojść do ołtarza. Demi Lovato i jej chłopak Max Ehrich zdecydowali się rozstać, zaledwie dwa miesiące po ogłoszeniu zaręczyn.

Źródło potwierdziło tę wiadomość wyłącznie dla magazynu People: „To była trudna decyzja, ale Demi i Max zdecydowali się obrać inne ścieżki, aby skupić się na swojej karierze. Szanują i kochają się nawzajem i będą cieszyć się spędzonym wspólnie czasem. "

Powrót do ich historii miłosnej: 23 lipca, po czterech miesiącach randkowania, DemiLovato i Max Ehrich ogłosili z wielką fanfarą w mediach społecznościowych, że są zaręczeni. Podczas zręcznie zaaranżowanej sesji zdjęciowej możemy zobaczyć zakochaną parę na plaży, z wielkimi diamentami na palcach DemiLovato. Była aktorka Disneya złożyła wtedy długą deklarację miłości do 29-letniego aktora, którego można było oglądać na ekranie w takich serialach jak „The Young and the Restless”, „Under the Kopuła ”lub„ The Path ”.

 Oto post, jaki dwa miesiące temu opublikowała gwiazda na swoim instagramie: „ Kiedy byłam małą dziewczynką mój rodzony ojciec zawsze nazywał mnie jego „ małą kompanką”- coś, co mogłoby brzmieć dziwnie bez jego południowego kowbojskiego akcentu. Dla mnie to miało sens. I dzisiaj również ma, ale dziś oficjalnie zostanę czyimś innym kompanem.

Max’ie Ehrich- wiedziałam, że cię kocham w momencie, kiedy cię spotkałam. To było coś, czego nie umiem nikomu opisać, kto nie doświadczył tego sam… ale na szczęście ty też to poczułeś… Nigdy nie czułam się tak bezwarunkowo kochana przez kogokolwiek w moim życiu ( poza moimi rodzicami). Nigdy nie zmuszasz mnie do bycia kim innym niż sobą. Sprawiasz, że chcę być najlepszą wersją siebie.
Jestem zaszczycona mogąc przyjąć twoje oświadczyny. Kocham cię bardziej niż jest w stanie wyrazić to ten opis. Mój kompanie. Za naszą przyszłość!”

Dwa miesiące później już nie jest to takie pewne, czy ten post zostanie tam na długo.

Autor: 
Sarah Duverger (tłum. Barbara Orchowska)
Polub Plportal.pl:

Reklama