Halloween z mini Trumpem

Reklama

pon., 10/26/2020 - 16:52 -- MagdalenaL

Halloween to wyjątkowa data w USA, szczególnie dla dzieci. Przed festiwalem horroru Prezydent USA Donald Trump zaprosił do swojego ogrodu setki małych superbohaterów i jednorożców - i poznał swoją wersję mini.

Jednorożce, szkielety i mini Donald w Białym Domu: Prezydent USA Donald Trump i jego żona Melania Trump zaprosili setki dzieci na niedzielne przyjęcie z okazji Halloween. W ostatnich latach Prezydent i Pierwsza Dama osobiście rozdawali słodycze przebranym dzieciom. Jednak w tym roku dzieci i Trumpowie przestrzegali zasad sanitarnych, w tym wymogu zachowania dystansu.

Smakołyki zostały umieszczone na ścieżce Białego Domu. Tam też dzieci spotkały się z prezydentem i jego żoną i mogły porozmawiać z bezpiecznej odległości.

Trump był szczególnie szczęśliwy na widok małego chłopca w kultowej peruce Trumpa i jego partnerki, która przebrała się za Melanię. Kwartet pozował do wspólnego zdjęcia.

Przyjęcie odbyło się zgodnie z zasadami sanitarnymi. Goście powyżej dwóch lat musieli nosić maski i zachować dystans. To samo dotyczyło wszystkich pracowników Białego Domu, którzy uczestniczyli w wydarzeniu. Wszyscy pracownicy, którzy rozdawali słodycze, musieli nosić rękawiczki.

 

Autor: 
Tłum. Aleksandra Wereska
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama