Kim Cattrall “And just like that...” przedłużenie “Seksu w wielkim mieście” oraz reakcja aktorki

Reklama

śr., 01/13/2021 - 20:06 -- MagdalenaL

Kontynuacja serialu “Seks w wielkim mieście” stała się nowością w ciągu ostatnich dni. A dyskusje najczęściej krążą wokół tego, że Kim Cattrall się w nim nie pojawi - dziesiąta seria będzie bez naszej ukochanej Samanty Jones.

Jeśli mamy być szczerzy, “Seks w wielkim mieście” bez Samanty spokojnie można nazwa po prostu... “Jesień w Nowym Jorku” na przykład... Jak mówią niektóre komentarze w mediach społecznościowych: “Bez Samanty nie ma seksu”.

Interesujące jednak jest czy jest jakiś komentarz strony samej Cattrall na temat nowej dziesiątej serii. Najwidoczniej świadomi problemu z “Samantą”, twórcy postanowili nazwać serial “And just like that...”

64-letnia aktorka zdradziła w 2017 roku, że ona i Sarah Jessica Parker nigdy nie były przyjaciółkami, wręcz przeciwnie – ich związek był raczej “toksyczny”. Kilka miesięcy później ten komentarz Cattrall wybuchła, kiedy Parker skomentowała śmierć jej brata na Instagramie i ją nazwała fałszywą.

Teraz “była” Samanta milczy. Ale jej czujni fani dostrzegli, że aktorka polubiła jeden tweet związany z nową serią. Brzmi: “Uwielbiam “Seks w wielkim mieście” i chociaż jestem smutny, że Samanty nie będzie, popieram to, że podjęłam najlepszą decyzję dla siebie i myślę, że to jest dobry przykład jak stawiać siebie na pierwszym miejscu. Brawo Kim Cattrall”.

Autor: 
Инес Стоилова, Tłum. Martyna Kujawa
Polub Plportal.pl:

Reklama