Modne trendy w nowym roku

Reklama

śr., 01/20/2021 - 17:28 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Pexels

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim na horyzoncie pojawiają się nowe trendy w modzie. Jakie modele ubrań, kolory i rodzaje dodatków będą najbardziej stylowe w 2021 roku? Oto odpowiedzi z “The List”.

 

Obcisłe swetry

Dobra wiadomość dla kochających swetry - zimą będą prawdziwym hitem. Warto jednak postawić na swetry krótsze i przylegające do ciała, a nie długie i świąteczne wzory. Najlepiej wybrać jednokolorowy i prosty model, np. w kolorze pomarańczowym lub zielonym, który można połączyć ze spodniami, jeansami, spódniczkami itp.

Szerokie jeansy i spodnie

W przeciwieństwie do swetrów, dolna część garderoby powinna być szeroka, możesz też wrócić do spodni i jeansów Charleston. Obcisłe jeansy i legginsy nie będą już takim hitem. Wracamy do lat 70-tych i 80-tych, kiedy modne były bojówki i szerokie jeansy. Można je ozdobić zamkami błyskawicznymi, wieloma kieszeniami, motywami kwiatowymi itp. Plusem jest to, że są wygodne w codziennym życiu.

Chusty na głowę

Naucz się jak wiązać chustę na głowie a w 2021 roku staniesz się prawdziwą ikoną mody. Były one modne na początku wieku, teraz wracają, a wraz z nimi będziesz wyglądać bardzo elegancko i stylowo. Dzięki temu dodatkowi zawsze będziesz zauważona, możesz ukryć pod nią brzydką fryzurę, nadać sobie bardziej dramatycznego charakteru i wyglądać jak bohaterka ze starych filmów. Rihanna i Bella Hadid należą do gwiazd, które kochają nosić takie chusty.

Autor: 
Ивета Иванова Tłum. Yasmeen Ibupoto
Polub Plportal.pl:

Reklama