Naomi Campbell w żałobie po stracie chrześniaka, Harry'ego Branta

Reklama

pon., 01/25/2021 - 11:18 -- MagdalenaL

Naomi Campbell i Harry Brant.

Supermodelka Naomi Campbell złożyła poruszający hołd Harry'emu Brantowi po tym, jak umarł z powodu przypadkowego przedawkowania narkotyków w zeszłą niedzielę, w wieku 24 lat.

"Kilka dni zajęło mi, aby pojąć i dopuścić do siebie fakt, że mój przepiękny chrześniak Harry Brant udał się na tamten świat," pisze modelka w Instagramowym poście.

"Odkąd byłeś dzieckiem, miałeś w sobie taką magiczną radość, która przyciągała każdego, kto miał okazję cię poznać," pisze dalej.

Campbell oraz mama Branta, Stephanie Seymour, były częścią ekskluzywnej grupy elitarnych supermodelek w latach 80. oraz 90.

Campbell była również jedną z druhen Seymour, kiedy ta brała ślub z ojcem Harry’ego, Peterem, w 1995 roku.

Campbell wspomina, jak Harry wywoływał spore poruszenie wśród modowej społeczności, nawet jako dziecko.

"Zabierałam cię ze sobą na spotkania, a ludzie pytali mnie, czy mogą cię zatrudnić. Nie miałeś nawet 10 lat. Byłeś diabelsko sprytny, a kreatywność wypływała z ciebie z każdej strony," kontynuuje modelka.
"Harry, zabrałeś ze sobą kawałek mojego serca. Nigdy nie ocenialiśmy się nawzajem. Zawsze byliśmy ze sobą szczerzy. Byłeś zbyt młody, aby odejść. Zawsze będę cię bezwarunkowo kochać i wiem, że papa Azzedine [zmarły projektant] oraz Franca [zmarła redaktorka naczelna Vogue Italia] wezmą cię pod swoją opiekę tam po drugiej stronie, gdzie kiedyś się spotkamy i znów będziemy szczęśliwi."

Kończy słowami: "Twoja matka chrzestna."

Tłumaczyła Julia Karoń

 

Autor: 
Carlos Greer
Źródło: 

pagesix.com

Polub Plportal.pl:

Reklama