Cameron Diaz zdradza, dlaczego nie wyobraża sobie powrotu do aktorstwa

Reklama

pon., 02/22/2021 - 15:24 -- MagdalenaL

 

Minęło siedem lat odkąd Cameron Diaz pojawiła się na dużym ekranie, lecz była aktorka Hollywood twierdzi, że nie śpieszy jej się z powrotem do aktorstwa. Pojawiając się w amerykańskim programie radiowym „Quarantined with Bruce” w czwartek w celu promocji swojej nowej marki win, 48-letnia gwiazda ujawniła, że macierzyństwo zmieniło jej priorytety. 

„Czy kiedykolwiek jeszcze zagram w filmie? Nie chcę, ale czy to zrobię? Nie wiem, nie mam pojęcia. Może. Nigdy nie mów nigdy”, powiedziała Diaz. „Nie mogłabym wyobrazić sobie bycia mamą rocznego dziecka, a także bycia na planie filmowym przez 14 godzin. Jest to 16 godzin w ciągu dnia z dala od mojego dziecka”. Diaz poślubiła piosenkarza grupy Good Charlotte Benji’a Maddena w 2015 roku. Para wychowuje roczną córeczkę o imieniu Raddix. 

„Jestem niezwykle wdzięczna, że mam szansę być tu z moim dzieckiem, i że pozostanę matką, jaką  teraz jestem”, powiedziała. „To niezwykłe błogosławieństwo i ogromny przywilej, jestem za to niesamowicie wdzięczna”. Wraz z myślą o długiej emeryturze, Diaz obecnie skupia się na macierzyństwie i swojej nowej marce wina organicznego - Avaline, którą założyła w zeszłym roku wraz z przedsiębiorcą modowym Katherine Power.

„Avaline, to jedyna praca, którą wykonuję każdego dnia poza byciem żoną i mamą. Jak dotąd jest to najbardziej satysfakcjonująca część mojego życia”. W sierpniu zeszłego roku Diaz, która jest najbardziej znana ze swoich ról w „The Mask” („Maska”), (1994), „There’s Something about Mary” („Sposób na blondynkę”), (1998), oraz „Vanilla Sky” („Vanilla Sky”), (2001), zdradza, że odnalazła spokój duszy po tym jak zakończyła swoją karierę w Hollywood.

 „Po prostu zdecydowałam, że oczekuję od życia czegoś innego. Pracowałam ciężko przez tak długi czas; kręcenie filmów to niesamowita harówa”, powiedziała podczas wystąpienia w programie Gwyneth Paltrow „In Goop Health: The Sessions”. Ostatni występ filmowy aktorki w jej dwudziestoletniej karierze miał miejsce w 2014 roku w adaptacji filmu „Annie”.

 

Autor: 
Autor: Toyin Owoseje, tłumaczenie: Agata Piotrowska
Źródło: 
Polub Plportal.pl:

Reklama