Horoskop miesięczny na marzec 2021

Reklama

ndz., 02/28/2021 - 22:30 -- MagdalenaL

Nadchodzi wiosna! Co gwiazdy szykują dla ciebie w marcu? Przeczytaj o tym w naszym horoskopie! 

Ryby 

Jeśli musisz pracować bądź zostać w domu z innych powodów, możesz czuć się samotny. Korzystaj ze wszystkich możliwych środków komunikacji, takich jak telefon, e-mail lub media społecznościowe. W ten sposób zapobiegniesz izolacji społecznej. Poza tym zachowasz kreatywność. Pomysły, które masz, zostaną zauważone szczególnie w pracy. W twoim życiu rozstrzyga się długotrwająca bitwa. Odpuść ten spór, skup się na przyszłości. 

 

Baran 

Ten okres będzie pełen intensywnych dyskusji i oporów. Ludzie zaczną opracowywać plany bez konsultacji oraz kompromisów. Jednak na szczęście problemy uda się ominąć za pomocą kilku dawek humoru. Skoncentruj się głównie na relacjach i intymności. Będziesz miał okazję pogłębić swój związek miłosny. Singiel? W takim razie będzie to okres na lepsze poznanie siebie. 

 

Byk 

Zapowiada się dla Ciebie dobry miesiąc. Niemniej jednak możesz mieć do czynienia z nieoczekiwanymi wydarzeniami. Zastanawiając się nad swoim dotychczasowym życiem, możesz zobaczyć, gdzie jesteś teraz na swojej ścieżce. To doskonały czas na rozwiązanie nieporozumień w swoim wewnętrznym kręgu. Rozmawianie z innymi o swoich możliwościach i ograniczeniach nie zaszkodzi – zwłaszcza na płaszczyźnie biznesowej. 

 

Bliźnięta 

Nie poddawaj się, jeśli nie odniesiesz sukcesu. Zachowaj spokój i wykorzystaj swoje mocne strony: jesteś elastyczny, nie stronisz od nieznanego i umiesz z humorem spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Jeśli to Ty dowodzisz, możesz napotkać pewien opór, podczas gdy niektóre decyzje są konieczne. Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie lub w domu? To jest dobry moment, by to zrobić. 

 

Rak 

W miłości nadchodzą zmiany. Postaraj się spędzać z ukochaną osobą o wiele więcej czasu niż zwykle. Będziesz zirytowany egoistycznym zachowaniem kolegi. Zezłość się, a zobaczysz efekt. Otrzymasz mocną krytykę. Niemniej jednak nie pozwól, aby zepsuło to twój dzień. Przejdź przez to z humorem 

 

Lew 

Pojawią się kłopoty w życiu przyjaciół bądź rodziny. Spróbują cię w to wciągnąć, ale pozostań rozsądny i trzymaj się z daleka. Możesz oczywiście wyrazić swoją opinię, ale bądź neutralny. Rozmowy mogą być nieco trudne. Zostaniesz źle zrozumiany, gdyż nietrafnie się wyrażasz. To spowoduje frustrację. Spokojnie wszystko spisz, podsumuj i ponownie rozpocznij rozmowę.  

 

Panna 

Promieniujesz mocą ze wszystkich stron, a to gwarantuje, że mówisz i robisz dokładnie to, co jest potrzebne. Wyróżniasz się, nawet jeśli nie jesteś tego świadomy. Nadchodzi nowa praca. To podaruje ci wiele energii. Czas się dalej rozwijać, masz tak wiele do zaoferowania. Nie daj się zwieść opiniom innych. To dobry czas na rozpoczęcie nowej przygody.  

 

Waga 

Z jednej strony jesteś pewny siebie i towarzyski, z drugiej zamknięty oraz niedostępny. Spróbuj zbliżyć te dwie skrajności do siebie, aby znaleźć równowagę. Uświadom sobie konsekwencje ślepego podążania za kimś. Zmęczenie może cię złamać, ponieważ robisz zbyt wiele rzeczy naraz. To sprawia, że jesteś mniej wydajny niż zwykle.   

 

Skorpion 

Częste słuchanie intuicji nie zaszkodzi. Jeśli chodzi o podświadomość, staniesz się znacznie mądrzejszy niż myślisz. Tym razem będziesz czuł się dobrze ze sobą. Jesteś znany jako zaciekła osoba, ale ludzie nie znają cię zbyt dobrze. Dużo myślisz o swoim życiu i o tym, jak do tego doszło. Miesiąc autorefleksji, zarówno w strefie prywatnej jak i zawodowej. 

 

Strzelec 

Wolność kusi. Skończyłeś z zasadami i ograniczeniami. Nie chciałbyś niczego bardziej niż spakować torby, aby wieść lepsze życie. Mimo to będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość. Każdy znak zodiaku jest zależny od kosmicznego wpływu, w tym również twój. Pozostaje ci wiele rzeczy do nauki. Kiedy to zrobisz, będziesz mieć dużo czasu na spełnianie marzeń.  

 

Koziorożec 

Zrób sobie przerwę teraz! Ostatnio wiele wymagałeś od siebie. Teraz czas na zatankowanie paliwa. Możliwe, że pokłóciłeś się z niektórymi osobami. Musisz to zbadać oraz rozwiązać. Nie wkładaj w to wiele wysiłku. Jeśli jesteś mediatorem, możesz łatwo naprawić ową sytuację. Twoje wysiłki w pracy lub szkole opłacą się!  

 

Wodnik 

Będziesz wydawał dużo pieniędzy. Musisz zdać sobie sprawę, że możesz mieć problemy na płaszczyźnie finansowej. Nie tylko dlatego, że istnieje zagrożenie pustym portfelem, ale również, iż przyjmując pracę patrzysz tylko na to, co ci to przyniesie. Wzbogacenie duchowe pozostaje równie ważne. Upewnij się, że króluje u ciebie równowaga. Niezwykłe wydarzenie uświadomi ci, że między niebem a ziemią jest coś więcej.  

Autor: 
Tłum.: Julia Gortat
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama