Indira Varma, aktorka z Gry o Tron wystąpi w nowym serialu o Obi-Wanie Kenobim

Reklama

śr., 03/03/2021 - 18:42 -- MagdalenaL

Indira Varma

Ewan McGregor i Hayden Christensen ponownie wcielą się w role mistrza Jedi i Dartha Vadera w prequelu produkcji Disney+, jednym z dziesięciu seriali o  Gwiezdnych Wojnach, nad którymi pracuje stacja.

Obecność małego Yody w serialu The Mandalorian była jednym z najlepiej strzeżonych sekretów, a jego sukces został  później wykorzystany podczas sprzedaży niezliczonej liczby figurek tej postaci. Wygląda na to, że serial o Obi-Wanie Kenobim idzie tą samą drogą. Nowością jest potwierdzenie współpracy z aktorką Indirą Varmą.

Według portalu Deadline, Varma będzie częścią obsady tego prequelu Gwiezdnych Wojen, osadzonego, zgodnie z chronologią, między ostatnim filmem pierwszej trylogii, Zemstą Sithów, a częścią IV: Nową nadzieją, która zainaugurowała sagę. Oczywiście nie podano jeszcze do wiadomości, jaką postać zagra aktorka, ani nie ujawniono jakichkolwiek szczegółów fabuły.

Indira Varma, znana z roli Ellarii Sand w Grze o Tron, ma na swoim koncie m.in. rolę w filmie Ridleya Scotta Exodus: Bogowie i królowie. Będziemy mogli oglądać aktorkę na jednym ekranie z Ewanem McGregorem, który ponownie wcieli się w mistrza Jedi Obi-Wana Kenobiego, oraz Haydenem Christensenem w roli Anakina Skywalkera, czyli Dartha Vadera. Ponadto Varma będzie miała okazję do ponownego spotkania, przynajmniej w serii Gwiezdnych wojen, z Pedro Pascalem z serialu The Mandalorian, który zagrał także jej kochanka Oberyna Martella w serialu HBO.

Jak ujawnił McGregor, produkcja o Obi-Wanie Kenobim, jeszcze bez oficjalnego tytułu, może rozpocząć się wiosną tego roku. Serial zostanie wyreżyserowany przez Deborah Chow, pracującą także przy The Mandalorian z wykorzystaniem rewolucyjnej technologii StageCraft, która pozwala rejestrować hiperrealistyczne scenerie poprzez wyświetlanie efektów specjalnych na ekranach umieszczonych za aktorami bez wychodzenia z planu.

Projekt ten jest częścią całej serii, którą Disney nakreślił wokół Gwiezdnych Wojen dla swojej platformy Disney+: w jej skład wchodzi co najmniej 10 seriali, w tym Rangers of the New Republic, skupiający się na postaci Ahsoka Tano; Andor, prequel do Łotra 1. z udziałem Diego Luny; czy serial The Bad Batch.

Jak ogłosiła firma w grudniu ubiegłego roku, jej wielomilionowy plan zdominowania serwisów streamingowych polega na zainwestowaniu od 8 000 do 9 000 milionów dolarów w treści dla Disney + do 2024 r. Platforma nadal będzie rozwijać również inne związane z nią marki: ma w planach kolejne dziesięć seriali Marvela i 15 seriali i filmów wytwórni Pixar i Disney. Na dobicie konkurencji, 23 lutego do Europy dotarł program Star, nowy kanał w Disney+, gdzie znajdziemy treści mniej znane czy kierowane do dorosłej widowni, takie, jak seriale i filmy Hulu, FX, Fox, ABC lub 20th Century, a także produkcje oryginalne.

Tłumaczenie: A.M.

Autor: 
elmundo.es
Źródło: 

elmundo.es

Polub Plportal.pl:

Reklama