Śniadanie Marii Pedrazy, które dodaje energii i upiększa skórę

Reklama

pon., 04/19/2021 - 19:46 -- MagdalenaL

Pierwsze danie dnia aktorki zawiera również jeden z najlepszych składników przeciwstarzeniowych.

Przekształcenie diety w kolejny filar procedur pielęgnacyjnych jest synonimem sukcesu, a celebrytki nadal pokazują swoim przykładem jak dobrze pasują do nich te przeciwstarzeniowe wzmocnienia: Jennifer Aniston zaczyna dzień od kawy, w której nie brakuje łyżki kolagenu. Utrzymuje on jędrność i elastyczność skóry; Gwyneth Paltrow zjada na śniadanie dwa bardzo energetyzujące posiłki, które również dostarczają tłuszczów znanych jako dobre dla organizmu. Salma Hayek pije sok o działaniu przeciwutleniającym kiedy tylko wstaje, co również pomaga jej wzmocnić włosy. Teraz dołączyła do nich Hiszpanka María Pedraza z jej wersją klasycznego tosta z awokado:  sycący i o dużej mocy przeciwstarzeniowej.

Owoc przeciwstarzeniowy

Kromka chleba, awokado i plasterki migdałów: oto przepis na sycący tost, który María Pedraza ma na śniadanie. Zazwyczaj Victorii Beckham zjada cztery awokado dziennie aby zachować piękną cerę. Owoc ten jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, które nie tylko pomagają obniżyć poziom cholesterolu zwanego złym (LDL), ale także słynie ze swojej moc antyoksydacyjnej, dzięki której zwalcza przedwczesne starzenie się tkanek. J Jest wiele kosmetyków, które mają go w swojej liście składników ze względu na jego działanie odżywcze.

Dostarczanie priobiotyków

Jako słodki szczegół miseczka musli zostawia również piękny efekt na skórze dzięki probiotykom w jogurcie, które eksperci właśnie w tym momencie zalecają: „Ogólną pielęgnację skóry należy zachować ekstremalnie, unikać kontaktu z substancjami, które są drażniące i dążą do maksymalnego nawilżenia tkanek. Zaleca się również zwiększenie poziomu probiotyków, zarówno miejscowych jak i pokarmowych”, radzi Raquel González,  Z drugiej strony: „Pestki dyni są ważnym źródłem tryptofanu, aminokwasu stymulującego produkcję serotoniny i zwiększającego poziom szczęścia. Ponadto pestki dyni zawierają duże ilości kwasów Omega 3, które ułatwiają komunikację neuronalną i chronią przed wolnymi rodnikami.”, ujawniają specjaliści marki Juice Plus +, zajmującej się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Autor: 
Mariana Chacón / Tłumaczenie: Karolina Pietrzak
Polub Plportal.pl:

Reklama