Kaia Gerber wraca do swoich początków w bardzo zmysłowej pozie

Reklama

pon., 04/19/2021 - 19:49 -- MagdalenaL

W ciągu ostatnich miesiący Kaia Gerber została pominięta na międzynarodowym rynku mody. W rzeczywistości nie byliśmy w stanie zobaczyć tej 19-letniej amerykańskiej supermodelki na żadnym z bezpośrednich lub wirtualnych pokazów organizowanych od początku 2021 roku.

Oznacza to jednak, że córka Cindy Crawford nie zrobiła sobie kilku miesięcy wolnego, gdyż nadal uczestniczy w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Co więcej jej ostatnia poza przybliża nas do jej najbardziej zmysłowej strony i powrotu do jej początków, kiedy to miała miejsce jej przemiana w gwiazdę.

Zmysłowa poza z najbardziej wyczekiwanymi projektami

Amerykańska modelka, która zadebiutowała jako aktorka w odnoszącym sukcesy serialu telewizyjnym American Horror Story, trzyma wszystkich swoich zwolenników w oczekiwaniu. Chciała podzielić się z wszystkimi swoją najnowszą pozą fotograficzną. Zrobiła to udostępniając kilka polaroidów, na których pozuje w bieliźnie.

Zbiór podstawowych projektów, które firma gromadzi w swoim profilu społecznościowym są przeznaczone dla „rzeczywistych ludzi”.

W ten sposób Kaia Gerber daje nam zapowiedź niektórych dzieł tej zrównoważonej linii, która trafi do sprzedaży w najbliższy piątek 23 kwietnia i której produkty można kupić w przedziale cenowym od około 30 do 247 euro.

Dlaczego przypomina nam o swoich początkach w roli supermodelki?

Nieuniknione jest nie wspomnieć o początkach Kaii Gerber w jej poczynaniach na supermodelkę, traktując tę pozę jako odniesienie. W Nowym Jorku oraz pod czujnym okiem swojego brata Presleya Gerbera, siedzącego w pierwszym rzędzie jako gość VIP, Kaia stawiała pierwsze kroki na wybiegu. Co ciekawe na tym samym pokazie zadebiutował także Mingus Reedus, syn supermodelki z lat dziewięćdziesiątych - Heleny Christensen.

Autor: 
Luis Javier Merino / Tłumaczenie: Karolina Pietrzak
Polub Plportal.pl:

Reklama