Oprah zaskoczona oskarżeniami Meghan o rasizm

Reklama

czw., 05/06/2021 - 15:38 -- MagdalenaL

Oprah Winfrey ujawnia, że była zaskoczona mocnymi oskarżeniami, które księżna Meghan wysunęła w marcowym wywiadzie.

Oprah Winfrey, gwiazda talk show, rozmawiała i przeprowadziła wywiad z księciem Harrym i księżną Meghan, którzy wyemigrowali do USA. Wywołał on falę oburzenia w Wielkiej Brytanii i reszcie świata, kiedy został opublikowany w marcu. Wtedy widzowie zapoznali się zarzutami o rasizm w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a dokładniej chodziło o sytuacje w której miano omówić kolor skóry syna Meghan i Harry'ego. Ponadto księżna Meghan stwierdziła, że nie uzyskała pomocy kiedy miała myśli samobójcze. Książę William później odpowiedział w imieniu członków rodziny królewskiej i stwierdził, że „naprawdę nie są rasistowską rodziną”.

Oprah zaskoczona

Teraz Oprah Winfrey ujawnia również, że była zaskoczona zwrotem akcji w wywiadzie i następstwami, jakie on wywołał.

„Nie miałam pojęcia, że będzie to miało tak wielkie konsekwencje, jakie miało i nadal ma” - powiedziała The Nancy O'Dell Channel podczas premiery książki, prawie dwa miesiące po wywiadzie. Pisze o tym między innymi magazyn „People”.

- Byłam zaskoczona, mówi gwiazda talk show i ujawnia swoją reakcję na to, co wynikło w trakcie wywiadu: „Och? To zaszło tak daleko? Idziesz więc na całość?”

- Powodem, dla którego był to tak ważny wywiad, jest to, że był ktoś, kto ośmiela się wyróżniać swoją wrażliwością i prawdą – mówi.

- Kiedy robiliśmy nagranie przez trzy godziny i 20 minut, wstałam i powiedziałem do wszystkich biorących w nim udział: „Wszyscy słyszeliśmy, co zostało powiedziane. Teraz ważne jest, aby nikt stąd tego nie wyniósł”. I nikt tego nie zrobił. Następnie materiały zostały zabezpieczone w sposób zapobiegający ich niewłaściwemu użyciu - mówi Winfrey.

Autor: 
Kristian Havnes Klemetzen / tłum. Dominika Bącler
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama