3 sposoby na schudnięcie, bez głodówek i trenowania

Reklama

sob., 07/24/2021 - 00:18 -- MagdalenaL

Jak bardzo chcielibyśmy wszyscy by zbędne centymetry w talii same zniknęły... Ale poczekajcie! Nie niepokójcie się – jest to całkiem możliwe!

Bright Side znalazł kilka alternatywnych sposobów zrzucenia zbędnych kilogramów bez potrzeby chodzenia na fitness czy przechodzenia na szalone diety.

Oddychanie

Podstawową zasadą gimnastyki oddechowej jest wdychanie i wydychanie powietrza nie z klatki piersiowej a z brzucha. Wąska talia, rozbudowany brzuch, silne mięśnie brzucha – to wszystko jest możliwe, jeśli wykorzystacie cały potencjał ćwiczeń oddechowych.

Naprzemienny prysznic

Ta metoda jest dosyć prosta i często towarzyszą jej inne procedury. Gdy kończycie prysznic, zmieniajcie wodę od lodowatej, przez zimną do gorącej. Taki naprzemienny prysznic nie tylko uwolni od nadliczbowych kilogramów, ale też zażegna dolegliwości takie jak arytmia, otyłość, dysfunkcja wegetatywno-naczyniowa, nadciśnienie pierwotne i cellulit. Choć istnieje kilka przeciwwskazań.

Masaż

Najlepszymi rodzajami masażu w walce z tłuszczem są te ze szklanką, wodą, miodem i szczypaniem. Masaże pomagają w rozbijaniu nagromadzonego tłuszczu, poprawiają krążenie krwi w przedniej części brzucha i normalizują metabolizm. Możecie wykonywać te działania sami w domu jak również w specjalistycznych salonach. Należy je wykonywać systematycznie i cyklicznie.

Źródło: https://www.zajenata.bg/3-%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0...

Autor: 
tłum. Jolanta Gola
Polub Plportal.pl:

Reklama