Jak Japonki chudną dzięki szklance wody – figura gejszy bez głodówek i diet!

Reklama

pt., 07/30/2021 - 12:54 -- MagdalenaL

Staramy się odkrywać dla was jak najbardziej aktualne i popularne metody odchudzania. Dziś znaleźliśmy jeden z szczególnie ciekawych sposobów pozbycia się zbędnych kilogramów bez dużego wysiłku.

Japońska metoda może zdziałać prawdziwe cuda w waszym ciele. Tak właściwie jest to najprostszy sposób odchudzania. Japońscy uczeni odkryli, że jeśli pije się wodę w określony sposób, można pozbyć się nadwyżki kilogramów.

Jak przestrzegać tej reguły?

Po pierwsze, gdy  tylko wstaniecie rano z łóżka, natychmiast powinniście wypić szklankę zwykłej wody a następnie umyć swoje zęby. Płyn, przyjęty na pusty żołądek, pozbywa się toksyn z organizmu, stymuluje pracę metabolizmu i jelit.

Zaleca się zjeść śniadanie po 45 minutach. Woda, którą już wypiliście, zmniejszy poczucie głodu i sprawi, że zjecie o wiele mniejszą porcję. Po spożyciu śniadania, należy wstrzymać się jedzenia czegokolwiek przez 2 godziny. W ciągu dnia, zanim zdecydujecie się na zjedzenie posiłku, zaleca się wypicie około 200 ml wody. Starajcie się odżywiać w sposób zbilansowany i więcej się ruszać. W ten sposób za około miesiąc, wasz poziom cukru się unormuje, kwasy rozpłyną się a zbędne kilogramy stopniowo będą zanikać.

Autor: 
Tłum. Jolanta Gola
Źródło: 

https://www.zajenata.bg/как-японките-отслабват-с-чаша-вода---фигура-на-гейша-без-глад-и-диети!-news142442.html

Polub Plportal.pl:

Reklama