Boris i Carrie Johnson spodziewają się drugiego dziecka

Reklama

ndz., 08/01/2021 - 00:32 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Boris i Carrie Johnson. – Czuję się niesamowicie błogosławiona, że ​​znów jestem w ciąży – mówi. (Reuters)

W wiadomości na Instagramie żona premiera ujawniła również, że ​​poroniła na początku roku.

Boris Johnson i jego żona Carrie spodziewają się drugiego dziecka z uwagi na fakt, że żona premiera ujawniła, że ​​poroniła na początku tego roku.

Para, która w maju pobrała się potajemnie w Katedrze Westminsterskiej, w kwietniu 2020 roku powitała na tym świecie swojego syna, Wilfreda.

Carrie Johnson ogłosiła, że ​​spodziewa się drugiego dziecka na swoim koncie na Instagramie, mówiąc, że poronienie pozostawiło ją „ze złamanym sercem”.

– Czuję się niesamowicie błogosławiona, że ​​znów jestem w ciąży, ale byłam też kłębkiem nerwów – mówi – Problemy z płodnością mogą być naprawdę trudne dla wielu ludzi, szczególnie gdy na platformach takich, jak Instagram wydaje się, że wszystko zawsze idzie wyłącznie dobrze.

Znalazłam prawdziwe pocieszenie poprzez słuchanie ludzi, którzy również doświadczyli straty, więc mam nadzieję, że w jakiś bardzo mały sposób dzielenie się tym może pomóc innym.

33- letnia Carrie dodała, że ma wyznaczony termin na grudzień poprzez zamieszczenie zdjęcia bombki choinkowej z wózka dziecięcego.

– Mam nadzieję w te święta urodzić dziecko – powiedziała.

Lider Partii Pracy, Sir Keir Starmer, pogratulował parze. Napisał na Twitterze, że: „Składam swoje gratulacje dla Carrie i Borisa Johnsonów z okazji szczęśliwej wiadomości, że spodziewają się kolejnego dziecka. Bardzo mi przykro słyszeć o wcześniejszym poronieniu Carrie. Jestem pewien, że jej wypowiedzenie się w tym temacie będzie pociechą dla innych osób. Wszystkiego, co najlepsze dla ich obojga”.

Wilfred urodził się zaledwie kilka tygodni po tym, jak premier opuścił oddział intensywnej terapii, gdzie był leczony z powodu Covid-19. Drugie imię Wilfreda, czyli Nicholas zostało mu nadane, jako hołd lekarzowi, który zajmował się leczeniem Johnsona.

Premier zawsze odmawiał podania, ile w sumie ma dzieci. Uważa się, że poza Wilfredem jest ojcem co najmniej pięciorga dzieci, które ma z dwiema kobietami.

57-latek ma czworo dzieci ze swoją byłą żoną Mariną Wheeler, którą poślubił w 1993 roku i z którą rozwiódł się w listopadzie 2020 roku. W 2009 roku miał córkę z Helen Macintyre, która jest konsultantką ds. sztuki.

W maju Downing Street poinformował, że premier Wielkiej Brytanii zapłacił całą opiekę Wilfreda, z uwagi na doniesienia, że ​​zwrócił się do darczyńców Partii Konserwatywnej o pomoc w finansowaniu niani.

Boris i Carrie Johnson po raz pierwszy zawarli związek na początku 2019 roku, a więc zanim premier przeniósł się pod nowy adres na Downing Street. Jego przyszła żona była doradcą ówczesnego sekretarza kultury, czyli Johna Whittingdale'a i Sajida Javida, podczas gdy ten pracował w Departamencie ds. Społeczności i Samorządów Lokalnych.

Carrie Johnson następnie została szefową ds. komunikacji w Partii Konserwatywnej, zanim odeszła z niej w 2018 roku, aby pracować w relacjach publicznych dla organizacji charytatywnych zajmujących się ochroną przyrody.

Ich dziecko zostanie wpisane na listę dzieci urodzonych w rodzinach premierów podczas pełnienia przez nich urzędu. Przed narodzinami Wilfreda, David i Samantha Cameron powitali w 2010 roku na świecie swoją córkę Florence. Dziesięć lat wcześniej Tonemu Blairowi i jego żonie Cherie urodziło się ich czwarte dziecko imieniem Leo.

 

Autor: 
Harry Taylor / tłum. Anna Zawadzka
Polub Plportal.pl:

Reklama