Noś modne stroje kąpielowe po swojemu! Letnie fotki nad brzegiem morza

Reklama

pon., 08/02/2021 - 13:33 -- MagdalenaL

Pora deszczowa się skończyła więc czas na lato! A co za tym idzie wiele okazji do spędzenia czasu nad morzem lub nad basenem. Ale czy zdecydowaliście już jaki strój kąpielowy chcecie założyć? Znaleźliśmy dla was na instagramie kilka czarujących strojów kąpielowych, które są zarówno modne, ale i wygodne do zabawy nad wodą. Sprawdź nasze modowe propozycje na stroje kąpielowe, aby jeszcze bardziej cieszyć się latem.

Pierwsze, to proste, pastelowo-różowe bikini, ale jeśli przyjrzymy się z bliska, materiał jest naprawdę ciekawy. Dobrze komponuje się z efektownymi akcesoriami, takimi jak słomiane kapelusze lub torby plażowe, dzięki czemu łatwo jest uzyskać modny zestaw, który będzie robił furorę na plaży.

 Kolejny strój polecamy osobom, które nie przepadają za odkrywaniem brzucha na plaży. Ten jest bardziej elegancki, ale dzięki świeżemu, zielonemu wzorowi, sprawi, że poczujesz się wspaniale.

Wzorzyste bikini samo w sobie wygląda świetnie, ale możesz uczynić swój zestaw jeszcze bardziej modnym, wybierając swój ulubiony motyw. „Co to za wzór?” usłyszysz nie raz, a na plaży będzie o Tobie głośno! Wybierz kostium kąpielowy z odważnym i krzykliwym wzorem! Może się wydawać, że to zbyt nudne, ale będziesz zaskoczona jak łatwo można połączyć to z akcesoriami i stworzyć unikalny zestaw.

 Jednokolorowe bikini zawsze będzie wyglądać dobrze na plaży, jeśli wybierzesz letni, zjawiskowy kolor. Możesz zestawić je z ciekawą bandaną. Dobrze wybrać kolor, którego na co dzień zwykle nie nosisz. 

Czy znaleźliście zestaw, który chcielibyście wypróbować tego lata? Stroje kąpielowe pozwolą wam wyrazić siebie i swój unikatowy styl za pomocą wzorów i kolorów. Cieszmy się latem eksperymentując z różnorodnymi zestawami!

 

 

Autor: 
ASBS tłum. Zuzanna Niemczyk
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama