Jennifer Lawrence spodziewa się pierwszego dziecka

Reklama

wt., 09/14/2021 - 11:54 -- MagdalenaL

Fot. Jennifer Lawrence na premierze filmu X-Men: Mroczna Phoenix wytwórni 20th Century Fox (Los Angeles, 4 czerwca 2019 r.). Abaca

Gwiazda Igrzysk śmierci jest w ciąży. Od 2019 r. jest żoną marszanda Cooke’a Maroneya, a niedługo urodzi pierwsze dziecko.

Wiadomość ogłosił magazyn People, a potwierdził ją przedstawiciel aktorki. Jennifer Lawrence i jej mąż Cooke Maroney, który kieruje Gladstone Gallery w Nowym Jorku, spodziewają się pierwszego dziecka. Na ten moment nie zdradzono żadnej daty ani innej informacji dotyczącej narodzin dziecka.

„Najlepsza osoba, jaką spotkałam”

Będący dwa lata po ślubie przyszli rodzice od zawsze niechętnie wypowiadają się na temat swojego życia osobistego. Idylla pary zaczęła się na wiosnę 2018 r., gdy oboje zostali zaproszenia na ślub Laury Simpson, najlepszej przyjaciółki Jennifer Lawrence. Magia wciąż trwa i od tamtej pory się nie rozstają. Zaręczyli się w lutym 2019 r. i wzięli ślub niedługo później, 19 października 2019 r. w dworku Belcourt w Newport w stanie Rhode Island. Wśród 150 gości znalazło się wielu celebrytów, takich jak Adele, Kris Jenner czy Emma Stone.

Aktorka, laureatka Oscara za Poradnik pozytywnego myślenia, wypowiedziała się na temat swojego związku w 2019 r. w podcaście Catt Sadler Naked with Catt Sadler. – To po prostu… To ten jedyny. Wiem, że to może się wydawać głupie, ale tak jest. Jest najlepszą osobą, jaką spotkałam, więc to dla mnie wielki zaszczyt, że stałam się panią Maroney.

Strach na planie

Przyszła mama jeszcze nie skończyła z kinem. Zobaczymy ją w filmie Nie patrz w górę w reżyserii Adama McKaya, w którym wystąpi u boku wielkich gwiazd kina, takich jak Meryl Streep, Cate Blanchett, Timothée Chalamet czy Leonardo DiCaprio. Podczas zdjęć do filmu Jennifer Lawrence trochę najadła się strachu – musiała zostać zawieziona do szpitala z powodu urazu oka. Jednak skończyło się głównie na strachu, a aktorka mogła dokończyć zdjęcia do filmu bez żadnego (innego) zadrapania. Produkcję z gwiazdorską obsadą będzie można oglądać w serwisie Netflix od 24 grudnia.

Autor: 
Alice Mascher Tłum.: Ewa Ludera
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama