Priyanka Chopra i Nick Jonas witają dziecko

Reklama

śr., 01/26/2022 - 01:40 -- MagdalenaL

Priyanka Chopra i Nick Jonas powitali dziecko urodzone przez surogatkę - para ogłosiła w piątek. Zarówno Chopra jak i Jonas udostępnili wiadomość na Instagramie, ogłaszając ich ogromną radość.

„Cieszymy się, że mamy dziecko urodzone przez surogatkę” – czytamy w ich wiadomości. „Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym wyjątkowym czasie; skupiamy się na naszej rodzinie”.

To pierwsze dziecko 39-letniego Chopry i 29-letniego Jonasa. Oboje pobrali się w Indiach w grudniu 2018 r., zaledwie pięć miesięcy po zaręczynach, według Entertainment Tonight. Na początku tego miesiąca Chopra rozmawiała z brytyjską publikacją „Sunday Times" i żartowała, że ​​chce „drużyny krykieta” złożonej z dzieci. „Drużyna krykieta! Chcę mieć dzieci, tak dużo jak tylko mogę” – powiedziała, śmiejąc się z pomysłu posiadania 11 dzieci, wystarczająco, by wypełnić drużynę. „Drużyna krykieta? Nie jestem taka pewna”. Kilku znajomych celebrytów skomentowało ogłoszenie o dziecku pary. „Nie mogę się doczekać, aby je przytulić” – napisała komik Lilly Singh w poście Chopry. Kevin i Joe Jonas, bracia nowego taty i kolega z zespołu Jordan McGraw zostawili emotikonę z sercem. Joe Jonas powitał w zeszłym roku swoje pierwsze dziecko, córkę o imieniu Willa, ze swoją żoną, aktorką Gry o tron, Sophie Turner. Kevin Jonas ma również dwie córki, Valentinę i Alenę, z żoną Danielle.

Autor: 
Caitlin O'Kane / tłum. Oliwia Starzyńska
Polub Plportal.pl:

Reklama