Mężczyzna ma szansę na wygraną w konkursie dla kobiet Miss Paris

Reklama

pt., 05/20/2022 - 06:20 -- zzz

Andréa Furet, aktorka transpłciowa, którą widzieliśmy już w filmie telewizyjnym „Il est elle” na TF1, została wybrana spośród 12 kandydatów do wyborów Miss Paris… Jeszcze jeden krok w kierunku docelowego tytułu, Miss France.

 

Konkurs Miss Francji wciąż ewoluuje z biegiem czasu i jest bardziej inkluzywny. Tak więc może się zdarzyć, że kobieta transpłciowa w końcu pojawi się na scenie słynnego konkursu piękności.

Andréa Furet zatrzymana dla Miss Paris

W tę środę, 18 maja 2022 r., Darmowy lunch ujawnił, że aktorka filmowa Andrea Furet TV He is she na TF1 została wybrana spośród dwunastu kandydatów do wyborów Miss Paris 2022. W wieku zaledwie 19 lat została pierwszą transpłciową uczestniczką konkursu piękności . Udało jej się zakwalifikować wśród 158 pretendentów do tytułu.

Jest to zatem pierwszy krok, być może, zanim będzie można wziąć udział w konkursie Miss Francji 2023. Najpierw trzeba będzie wygrać konkurs Miss Paryża, a następnie Miss Ile-de-France, zanim będzie można uzyskać dostęp do konkursu Miss Francji . Francja.

Andréa Furet mogła już mówić o swojej tożsamości trans podczas promocji filmu telewizyjnego On to ona, gdzie gra młodego chłopca, który pragnie stać się kobietą, którą zawsze był.

Miałem szczęście. Moja rodzina, moi przyjaciele, moi bliscy… wszyscy mnie wspierali. W najgorszym przypadku ludzi to nie obchodziło. Mówili sobie: „Jeśli jest szczęśliwa, to jej życie, robi to, co chce.

Coraz bardziej otwarty konkurs

Komitet Miss Francji powinien wkrótce pożegnać się z Sylvie Tellier. Powód ? Plotka głosi, że różnice zdań między nią a Alexią Laroche-Joubert, nową i pierwszą przewodniczącą towarzystwa Miss Francji, doprowadziły do ​​jej odejścia.

Alexia Laroche-Joubert już o tym poinformowała, chce bardziej otwartego konkursu Miss Francji. W grudniu ubiegłego roku wspomniała już przed mikrofonem Sud Radio o swoim pragnieniu, aby kobiety transpłciowe brały udział w konkursie.

Zawsze powtarzaliśmy, że prosimy, aby tożsamość obywatelska była kobieca. Więc nie ma problemu. Jeśli są transseksualiści, którzy zbliżyli się do kobiecości i mają kobiecy dowód osobisty, to nie ma problemu. Nie ma problemu.

Następnie jest na planie TPMP . Powiedziała wtedy:

Nie jesteśmy psychologiem! Ale rzeczywistość jest taka, że ​​jeśli kobieta pojawi się na konkursie Miss Francji, nie zapytamy jej, czy była wcześniej mężczyzną. To część intymności tej osoby i jej życia prywatnego.

Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o Andréi Furet, możesz odkryć ją w drugim sezonie winy Rousseau na France 2.

Autor: 
zzz
Źródło: 

then24.com

Polub Plportal.pl:

Reklama