Najlepsze nowe seriale na Netflix w tym tygodniu: 24 czerwca 2022 r.

Reklama

śr., 06/29/2022 - 22:00 -- MagdalenaL

Przedstawiamy listę najlepszych nowych seriali telewizyjnych dodanych w tym tygodniu do serwisu Netflix.

Wraz z nadejściem trzeciego sezonu serialu The Umbrella Academy wiemy już, co większość abonentów będzie oglądać w ten weekend. Jeśli już obejrzeliście The Umbrella Academy, w tym tygodniu na Netflixie czeka na was jeszcze wiele ciekawych nowych programów.

Oto najlepsze nowe programy telewizyjne na Netflix w tym tygodniu:

THE UMBRELLA ACADEMY (sezon 3)

Sezony: 3 | Odcinki: 30

Gatunek: akcja, przygodowy, komedia | Czas trwania: 60 minut

Obsada: Elliot Page, Tom Hopper, David Castaneda, Emmy Raver- Lampman, Robert Sheehan

Na premierę trzeciego sezonu The Umbrella Academy trzeba było czekać 23 miesiące, ale po obejrzeniu serialu w ciągu pierwszych 48 godzin od premiery możemy śmiało powiedzieć, że warto było czekać.

Po uratowaniu świata po raz drugi, The Umbrella Academy przenosi się w czasie do roku 2019. Ich powrót do domu jednak nie przebiega gładko, gdy odkrywają, że ich ojciec, Sir Reginald, adoptował sześcioro różnych dzieci do swojej Sprarrow Academy.

MAN VS BEE (CZŁOWIEK KONTRA PSZCZOŁA) (sezon 1)

Sezony: 1 | Odcinki: 9

Gatunek: komedia | Czas trwania: 10 minut

Obsada: Rowan Atkinson, Daniel Fearn, Jing Lusi, Greg McHugh, Julian Rhind-Tutt

Rowan Atkinson, jeden z najbardziej lubianych i znanych brytyjskich komików wszech czasów, debiutuje w serwisie Netflix w wybuchowym i destrukcyjnym serialu Man vs Bee.

Podczas pobytu w luksusowej rezydencji mężczyzna toczy wojnę z pszczołą. Kto wygra i jakie nieodwracalne szkody zostaną wyrządzone w trakcie tego procesu?

LEGACIES (sezon 4)

Sezony: 4 | Odcinki: 68

Gatunek: przygodowy, dramat, fantasy | Czas trwania: 45 minut

Obsada: Danielle Rose Russell, Aria Shahghasemi, Quincy Fouse, Matthew Davis, Jenny Boyd

Niedawno dowiedzieliśmy się, że stacja The CW anulowała serial Legacies i nie powróci on z piątym sezonem. Serial nadal jest popularny wśród zagorzałych fanów The Vampire Daries i The Originals, ale jego anulowanie oznacza koniec jednej z największych franczyz nadal nadawanych na The CW.

Po śmierci Stefana Salvator‘a rodowy dom Salvatores zostaje przekazany na dom i szkołę dla nadnaturalnych uczniów. Do szkoły uczęszcza Hope, córka niesławnego pierwowzoru Klausa Mikaelsona. Jako córka Klausa, Hope jest niezwykle wyjątkowa, ponieważ jest jedną z jedynych hybryd wampira, wilkołaka i czarownicy.

MONEY HEIST: KOREA – JOINT ECONOMIC AREA (część 1)

Sezon: 1 | Odcinki: 6

Gatunek: Akcja, Kryminał, Dramat | Czas trwania: 60 minut

Obsada: Yoo Ti Jae, Kim Yoon Jin, Park Hae Soo, Jeon Jong Seo, Lee Won Jong

Remake niesamowitego hiszpańskiego dramatu kryminalnego ma swój własny urok, który powinien spodobać się wielu fanom oryginału.

Narody Korei Północnej i Południowej odkładają na bok dzielące je różnice i w dawnej strefie zdemilitaryzowanej tworzą wspólny obszar gospodarczy, w którym obywatele oby stron granicy mogą się rozwijać. Jednak chciwi kapitaliści wykorzystują nową erę i żerują na pozbawionych nadziei i podejrzliwych obywatelach. To prowadzi „Tokio” w ramiona Profesora, który uknuł plan włamania się do mennicy i kradzieży bilionów wonów koreańskich, których nie da się zidentyfikować.

ONE PIECE (sezon 10)

Sezony: 10 | Odcinki: 263

Gatunek: Anime, Akcja, Przygodowy | Czas trwania: 24 minuty

Obsada: Mayumi Tanaka, Kazuya Nakai, Hiroaki Hirata, Yuriko Yamaguchi, Ikue Ootani

Obecna lista odcinków serialu One Piece na Netfliksie obejmuje całą serię aż do końca Water 7 arc, kończąc się tuż przed rozpoczęciem Enies Lobby. Z 263 odcinkami dostępnymi w streamingu, nigdy nie było lepszego momentu, aby rozpocząć swoją podróż i największą przygodę z anime.

Luffy D. Monkey, pirat żółtodziób, ma wielkie marzenia, by zostać Królem Piratów. Jednak najpierw musi zebrać silną załogę, zdobyć statek i wypłynąć na niesławną Wielką Linię, gdzie przetrwają tylko najsilniejsi piraci.

Autor: 
Autor: Jacob Robinson / Tłumaczenie: Karolina Bejma
Źródło: 

Best New TV Shows on Netflix This Week: June 24th, 2022 - What's on Netflix (whats-on-netflix.com)

Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama