Reklama

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz więcej H2O? Te częste, ale nieoczywiste symptomy mogą pomóc ci to stwierdzić.
Przedszkola często nie znajdują odpowiedniego personelu – i nie mogą nic z tym zrobić. Odpowiedni kandydaci sami wybierają sobie miejsce pracy.
Zabawki, które dajemy dzieciom i cechy, które im przypisujemy, mogą mieć trwały wpływ na ich życie - pisze Melissa Hogenboom.
Ból głowy jest jednym z najmniej przyjemnych uczuć, przeszkadzających w normalnym życiu. Wiele osób już wypracowało nawyk walki z nim w postaci brania leków przeciwbólowych. Kiedy rzeczywiście ta metoda jest skuteczna, a kiedy takie zachowanie może być niebezpieczne dla zdrowia?
Mattel wprowadza do sprzedaży nową linię lalek Barbie robionych z plastiku, który inaczej zostałby odpadami w oceanie.
Zagraniczna prasa odnotowała niecodzienny poród w RPA. 37-latka urodziła dziesięcioraczki! Tym samym kobieta pobiła rekord liczby dzieci urodzonych z jednej ciąży – podaje mirror.co.uk.
Zabawki są rzeczą, która stuprocentowo kojarzy się z dzieciństwem. Każdy kochający rodzic chce dać dziecku najlepsze, najpiękniejsze i najnowsze.
Dlaczego w Polsce rodzi się mało dzieci? Na to pytanie odpowiada najnowszy raport Instytutu Badań Strukturalnych, którego autorką jest Małgorzata Sikorska. Autorka analizuje przyczyny tego, dlaczego w Polsce dzietność jest niska.
Telefon komórkowy jest obiektem pożądania wielu dzieci, które od najmłodszych lat są nim szczególnie zafascynowane. Wiadomo jednak, że nie jest wskazane pozwalanie maluchom spędzać czas przed ekranem.
Idealnie chroni przed słońcem i nie trzeba rezygnować z opalenizny.

Strony

Reklama