Reklama

U Kalela Santiago zdiagnozowano rzadką postać nowotworu zwaną neuroblastoma, kiedy miał 10 miesięcy. Po kilku trudnych zabiegach stwierdzono u niego ciężką postać autyzmu, co uniemożliwiało mówienie.
Gdy na jedzeniu usiądzie mucha, zwykle zganiamy ją i jemy dalej bez namysłu. Może jednak warto się na chwilę zatrzymać i zastanowić, bo ich obecność może znacząco wpłynąć na nasze zdrowie. Dlaczego muchy, które dotknęły jedzenia, mogą być niebezpieczne? Wyjaśniamy. Gdy na jedzeniu usiądzie mucha,
Papierosy pali 26 proc. dorosłych Polaków – jest to najniższy w historii badań odsetek, informuje CBOS. Co piąty z palących Polaków pali regularnie, a co dwudziesty – okazjonalnie. Jest to dokładnie taki sam wynik jak w 2012 roku.
45-latka urodziła dzieci, które są jej własnymi wnukami. Jak to możliwe? Ojcem bliźniąt, które przyszły na świat, jest syn matki nowo narodzonych dzieci. Skomplikowane. 45-letnia kobieta postanowiła zostać surogatką dla swojego syna geja, który od dawna marzył o powiększeniu rodziny. Dzieci urodziła
To jak ciągłe zarywanie nocy na studiach, tylko bez imprezowania i możliwości przespania dnia.
Według statystyk około 30% dzieci żyjących w miastach ma krótkowzroczność. Liczba ta rośnie z roku na rok. Dlaczego dzieciom pogarsza się wzrok? Czy możliwe jest zatrzymanie tego procesu?
Jak twierdzą urzędnicy, wiele dzieci w Hiszpanii miało nieprawidłowy wzrost włosów podobny do „zespołu wilkołaka”.
Buty na zmianę to najważniejszy element wyprawki przedszkolaka lub małego ucznia. To nie „tylko kapcie”, ale obuwie, które nasze dziecko będzie miało na nogach przez kilka godzin dziennie.
Grupę krwi oraz czynnik Rh dziedziczymy po rodzicach. Co ważne, czasami dziecko może mieć zupełnie inną grupę krwi oraz Rh niż mają jego rodzice. Z czego to wynika i jaka jest szansa na konkretną grupę krwi u twojego dziecka?
Dannette Giltz była w szoku, kiedy urodziła trojaczki po tym, jak poszła do szpitala z powodu bólu, który uważała za bóle nerek.

Strony

Reklama