Reklama

Każdego roku Environmental Working Group (EWG) publikuje listę zwaną „brudną 12”, na której znajdują się produkty zawierające największy poziom pestycydów.
Odsetek kobiet, które doświadczyły fizycznej i / lub seksualnej przemocy ze strony partnera.
Zawłaszczenie miasta przez środowiska LGBT idzie pełną parą. Tym razem prezydent Warszawy wpadł na genialny pomysł i zorganizował dyskotekę na Rondzie Dmowskiego. Paraliż dwumilionowej metropolii udał się znakomicie. 300 osób sparaliżowało główną arterię Warszawy. Dyskoteka tylko dla gejów, lesbijek
Dzień Kobiet istniał już w starożytnym Rzymie gdzie obchodziły go gospodynie. Tego dnia gosposie, kobiety urodzone jako wolne, zamężne otrzymywały od swoich mężów prezenty, były obdarzane czułością, miłością i uwagą.
Urazy kręgosłupa są poważne, a przez to ćwiczenia wzmacniające bardzo istotne. W dzisiejszych czasach większość z nas prowadzi siedzący tryb życia. W pracy siedzimy przy biurku, a w domu przed telewizorem lub komputerem.
Zamienniki podbijają rynek spożywczy. Są już hamburgery bez mięsa, ser bez nabiału , jaja bez jaj, a za chwilę będzie kawa bez kawy.
Karl Lagerfeld odszedł w miniony wtorek, w wieku 86 lat, a jego 10 przykazań dotyczących stylu z pewnością przejdzie teraz do legendy. Zapamiętamy go, jako mistrza kroju, formy i kreatywności.
Szwedzkie feministki chcą zakazać sprzedaży sexbotów. Mają one rzekomo promować przedmiotowe podejście do kobiet i przyczyniać się do wzrostu gwałtów.
W 1630 roku Quadequine - indiański wódz plemienia Wampanoagów odkrył, że prażona kukurydza to smaczna przekąska, która dzięki ameykańskiej kinematografii stała się znana na całym świecie.
Seks jest wspaniały i bardzo przyjemny, szczególnie, gdy kończy się orgazmem, zgadzacie się? Wiele osób ma jednak taki problem: jest gorąco, coraz przyjemniej, seks trwa i trwa, ale szczytowania ani widu, ani słychu. Dlaczego

Strony

Reklama